BUJEŽI – TROSTRUKI PRVACI ISTRE

Objava: 27.5.2016.

U utorak 24.5. u rukometnom domu naših rukometaša tri bujske rukometne ekipe i to: ŽRK BUJE 2004./5., MRK BUJE 2002./3. I MRK BUJE 2004./5 primile su medalje i pehare za osvojena prvenstva Istre! Svečanost se održala u dvorani OŠ Mate Balote u prekrasnom ambijentu, uz tradicionalno zelenu klupsku boju . Uz mnoštvo prisutnih roditelja i djelatnika kluba, prisutni su bili i pionir rukometa na Bujštini Juraj Radovčić prof., predstavnik Županijskog rukometnog saveza Istre Milenko Trišović koji je podijelio nagrade, gradonačelnik Buja Edi Andreašić te predsjednica Sportske zajednice Grada Buja Stojanka Puzigaća!

Prije podjele nagrada nazočnima se obratio tajnik ŽRS Istre gosp. Milenko Trišović čestitavši svim igračicama i igračima te stručnom stožeru, te naglasio kako je od ukupno 6 naslova 3 naslova zasluženo „otišlo“ u Buje.

Županijska liga DJEČAKA"A"(2002 god.)

BUJE 53 14 12 0 2 307:183=24 -prvak Istre za 2015/16.
Matija Velić Marolt, Luka Pušelja, Luca Vigini, Aron Gjini, Leo Kojčinović, David Antonini, Ivan Jakić, Matteo Saina, Rocco Smoković, Ivor Peruško, Nediljko Bilkić, Dorijan Žalac, Gabriel Paradžiković, Gabrijel Matanović, Žan Radečić, Roko Goleš, Moris Radizlović Manzin.
Treneri: Renato DIZDAR i Sergej MARTINOVIĆ,prof.

Nagrade predao Gradonačelnik Buja Edi Andreašić i tajnik ŽRS Istre Miljenko Trišović.

Županijska liga DJEČAKA"B"(2004 god.)

BUJE 53 16 16 0 0 226:123=32(0)-prvak Istre za 2015/16.
Adrian Milin Ungar, Lorenzo Balanzin, Deni Mikac, Ryan Vižintin, Lorenzo Persel, Roko Goleš, Moris Radizlović Manzin, Gabrijel Matanović, Žan Radečić, Nathaniel Modrušan, Emanuel Jakovljević, Petar Lucić, Mitja Križovnik,, Erik Novoselnik, Luka Radošević, Nicholas Modrušan
Treneri: Sergej Martinović, Marko Martinović, Renato Dizdar

Nagrade predala Predsjednica Sportske zajednice Buja Stojanka Puzigaća i tajnik ŽRS Istre Miljenko Trišović.

Županijska liga DJEVOJČICE"B"(2004 god.)

BUJE 10 9 0 1 108:61=18(2)-prvakinje Istre za 2015/16.
Nikolina Gjergjaj, Anja Nikolić, Vitoria Gjergjaj, Martina Baković, Nina Vorić, Maya Veronica Medica, Karolina Mikulčić, Yazirah Pompa Duquesne, Luana Medica, Marika Božić, Nikol Pujas, Petra Hrlić, Giorgia Prodan Dunis, Ilda Basara, Leona Gombar, Daria Hrelja, Dorotea Fintić.
Treneri:Sergej Martinović, Marko Martinović, Oliver Disiot

Nagrade predao Juraj Radovčić i tajnik ŽRS Istre Miljenko Trišović.

Galerija slika

Istaknuto